Pro účastníky

ISP Futuretec 2023:

je technický seminář a konference zaměřená na technologie a technologické postupy, primárně určený pro techniky telekomunikačních operátorů včetně majitelů firem a decision makerů. Nabízí skvělou příležitost pro setkání a výměnu know-how, možnost, jak získat přehled o posledních trendech v plánování a ve výstavbě datových sítí. Naučíte se používat legislativu pro výstavbu a těžit z nových možností.

Kdy: Čtvrtek 8. června 2023
Kde: EA Hotel Kraskov, Třemošnice-Starý Dvůr 47, 538 43 Třemošnice,
49°52’8.505″N 15°36’34.877″E

 

Vstupné

Účastnický poplatek “Vstup Konference” zahrnuje vstup na seminář a konferenci, dopolední coffee break, oběd formou 2-chodového menu včetně nápoje, odpolední coffee break.

cena:  1 390 Kč bez DPH  / 1681,9 Kč včetně DPH

 

Účastnický poplatek “Vstup Konference + večerní program” zahrnuje vstup na konferenci, dopolední coffee break, oběd formou 2-chodového menu včetně nápoje*, odpolední coffee break, vstup na večerní program včetně večerního bufetu, grilování a občerstvení na baru

*zahrnuje nealko a pivo

cena  1 990 Kč bez DPH / 2 407,9 Kč včetně DPH

Ostatní informace

Předpokládaný počet účastníků je 200 osob, lze jej operativně rozšířit až na 250 osob.

Registrace účasti i ubytování probíhá pouze prostřednictvím registračního formuláře, opět otevíráme možnost registrovat se na akci ve dvou úrovních, registrace na konferenci bude uzavřena 5. června 2023, v případě potřeby změny, je možné vyhovět pouze do tohoto data.

Registrací na ISP Futuretec 2023 dává registrovaný souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen zákon) pořadateli konference, společnosti ISP Legal & Technologies s.r.o., a společnosti VanCo.cz s.r.o.  v rozsahu oprávněného zájmu, potřebného pro řádný průběh fakturace a organizaci akce samotné. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný a registrovaný jej může kdykoli odvolat.